Vil du komme i kontakt med oss?

Her finner du våre kontaktopplysninger.

Åpningstider kontor: Mandag - fredag 08:00 - 16:00

Generelle spørsmål eller prisforespørsler:

Ring oss gjerne på telefon: 63 81 00 40
eller send oss en e-post på: info@rco.no

 

For Bestilling / Ordre

 

For Service og Support

Tlf.: 63 81 00 40 - Tast 1 for Salg
e-post: ordre@rco.no
 Tlf.: 63 81 00 40 - Tast 2 for Support
e-post: support@rco.no

 

Finn RCO Security på Google Maps:

 

 

Våre ansatte:

Geir Thomassen
Key Account Manager


Regioner:
Oslo, Viken sør/vest, Telemark/Vestfold, Agder, Troms og Finnmark

Geir.Thomassen@rco.no

mob: +47 907 85 142

 

Vidar Kongsrud

Key Account Manager


Regioner:

Rogaland, Vestland,
Møre og Romsdal

 

Vidar.Kongsrud@rco.no

mob: +47 990 20 585

 

 

Ola Degerdal

Key Account Manager


Regioner:

Viken nord, Innlandet,
Trøndelag, Nordland

 

Ola.Degerdal@rco.no

mob: +47 473 10 564

 

  

 

 

Runar Log
Teknisk Support

Runar.Log@rco.no
mob: +47 906 14 431

Supportkø: 63 81 00 40
support@rco.no

 

Robin Knutsen
Teknisk Support

Robin.Knutsen@rco.no
mob: +47 468 92 847

Supportkø: 63 81 00 40
support@rco.no

 


Jørgen Mæland Opsahl
Country Manager

Jorgen.Opsahl@rco.no
mob: +47 976 61 507

 

 

 

 

 

 

 

Send en e-post til oss med kontaktskjemaet

Hva gøy du har funnet her. Fyll ut skjemaet, så kontakter vi deg så snart vi kan.