Vil du komme i kontakt med oss?

Her finner du våre kontaktopplysninger.

Åpningstider kontor: Mandag - fredag 08:00 - 16:00

Generelle spørsmål eller prisforespørsler:

Ring oss gjerne på telefon: 63 81 00 40
eller send oss en e-post på: info@rco.no

 

For Bestilling / Ordre

 

For Service og Support

Tlf.: 63 81 00 40 - Tast 1 for Salg
e-post: ordre@rco.no
 Tlf.: 63 81 00 40 - Tast 2 for Support
e-post: support@rco.no

 

Finn oss på Google Maps:

 

Våre ansatte:

Yngve Johansen

Salgsansvarlig


Regioner:

Trøndelag, Nordland,
Troms og Finnmark

 

Yngve.Johansen@rco.no

+47 902 09 450


 

 

Vidar Kongsrud

Salgsansvarlig


Regioner:

Rogaland, Vestland,
Møre og Romsdal

 

Vidar.Kongsrud@rco.no

+47 990 20 585


 


Marko Boholm Mannvik

Storkundeansvarlig


Med regionsansvar for:

Asker og Bærum, Viken vest,
Agder, Vestfold og Telemark

Marko.Mannvik@rco.no

+47 411 46 086

 

 

Geir Thomassen

Storkundeansvarlig

 

Med regionsansvar for:
Oslo, Viken sør,
Viken nord og Innlandet

Geir.Thomassen@rco.no

+47 907 85 142


 

 

 

Ola Degerdal


Segmentansvarlig
Offentlig sektor


 

Ola.Degerdal@rco.no

+47 473 10 564



 

 

Runar Log
Teknisk kundesuksess

Runar.Log@rco.no

Supportkø: 63 81 00 40
support@rco.no

 

Robin Knutsen
Teknisk Support

Robin.Knutsen@rco.no

Supportkø: 63 81 00 40
support@rco.no


Jørgen Mæland Opsahl
Daglig Leder

Jorgen.Opsahl@rco.no
+47 976 61 507

 

 

 

 

 

 

 

Send en e-post til oss med kontaktskjemaet

Fyll ut skjemaet, så kontakter vi deg så snart vi kan.